Відгуки про компанію Leogroupe — карнизи для штор по доступним цінам
- Анна Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо що обрали наш магазин , та дякуємо за позитивний відгук
- Коментар продавця
- Дмитро П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все пройшло добре, зв'язалися швидко, відправили вчасно. Ще Нова пошта не пакувала все в сейфи було б краще )) претензії не до продавця.:) Але вибачте металеву трубу пакувати в картонну коробку за 25 грн. і ще плюс 80 за доставку труби, в якої метр довжини. для шторки в ванну яка коштувала 170 грн.
- Коментар продавця
дякуємо що залишили позитивний відгук , нажаль правила нової пошти цікаві , ми пакуємо в картон , стрейч ,але як потім взнали це має бути прямокутний тобус , з прямокутними кутами ,самі в шоці ...
- Коментар продавця
- Козловский Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо за замовлення та за позитивний відгук
- Коментар продавця
- Анна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую
- Коментар продавця
дякуємо що обрали наш магазин , і дякуємо за позитивний відгук
- Коментар продавця
- Людмила Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спасибо за коврики, отлично вписался один из них в туалете...
- Коментар продавця
і вам дякуємо за замовлення , дякуємо що ділитись своїми фото,дуже приємно було з Вами працювати.
- Коментар продавця
- Віталій Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо ,що обрали наш магазин , і дякуємо за позитивний відгук
- Коментар продавця
- НАТАЛіЯ А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дуже приемний продавець
- Коментар продавця
Дякуємо за те що обрали наш магазин , і дуже приємно отримати позитивний відгук
- Коментар продавця
- Галина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Професійний продавець.
- Коментар продавця
дякуємо Вам за замовлення ,та позитивний відгук , наш магазин на ринку вже 13 років , ми знаємо вже багато нюансів)
- Коментар продавця
- Андрій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар отличного качества, обслуживание как всегда на высоте! Желаю удачных продаж!
- Коментар продавця
дуже ВАм дякую,за такий теплий відгук ,завжди раді Вам
- Коментар продавця
