Відгуки про компанію Leogroupe — карнизи для штор по доступним цінам
- Азіз Е.
Все супер ! Рекомендую !!
- Коментар продавця
дякуємо за позитивний відгук , з Вами завжди приємно працювати )
- Коментар продавця
- Юлия Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отправили быстро,деньги вернули.Но товар пришел повреждений!!!!!И это при том,что упаковка была не повреждена!Говорят,что новая почта виновата в повреждении.Я расстроена и разочарована!!!!!
- Коментар продавця
так ,будемо і надалі вказувати,що це нова пошта ,ми працюємо вже 10 років . не бачу логічного змісту .,завідомо відправляти неякісний товар ,щоб потім нам робили повернення ,на товарі в 170 грн ... . ще плюс повернення -це в мінус .і ще в додаток отримати негативний відгук .нажаль не всі клієнти стають на сторон продавця .а нова пошта часто придавлює товар .і не тільки ,тому просимо оглядати товар на місці ,
- Юлия
Правильно лучше кого-то обвинить в своей некомпетентности
- Коментар продавця
- Александр Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо Вам за замовлення ,та за позитивний відгук
- Коментар продавця
- анна б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо Вам за замовлення ,та за позитивний відгук
- Коментар продавця
- Сергій З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення ,та за позитивний відгук
- Коментар продавця
- Ірина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо Вам за замовлення ,та за позитивний відгук
- Коментар продавця
- Ольга І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Тримачі якісні, все сподобалося, ввічливий продавець, рекомендую
- Коментар продавця
дякуємо Вам за замовлення,завжди приємно з Вами працювати
- Коментар продавця
- Юлия В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо Вам за замовлення , та за позитивний відгук
- Коментар продавця
- Вероніка П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо Вам за замовлення ,та за позитивний відгук ,завжди будемо раді допомогти та порадити
- Коментар продавця
- Юлія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Цілком завдоволена покупкою. Був момент з тим, що помилились з адресою при відправленні, але продавець швидко все виправив. Якщо що - рейка в трубі)))
- Коментар продавця
дякуємо Вам за замовлення ,а помилки бувають,людскій фактор,не додивились цифру. і дякуємо за позитивний відгук
- Коментар продавця
