
Піднос столовий пластик Білий
96 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 437-08-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піднос столовий пластик Білий
довжина 31,5см ширина 22см висота 2см
робоча поверхня
довжина 26 см ширина 20,5
вага 185 грам
матеріал поліпропілен .міцний
довжина 31,5см ширина 22см висота 2см
робоча поверхня
довжина 26 см ширина 20,5
вага 185 грам
матеріал поліпропілен .міцний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леопласт |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ручки | Є |
| Колір | Білий |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴



